Apie Murina

Sveiki atvykę į Murina.lt

Apie Murina

Prieš 2 dešimtmečius Lietuvoje tik kūrėsi interjero dekoravimo tradicijos, todėl mums ir kilo mintis parodyti pasaulyje plačiai žinomus Venecijos stiklo gaminius.
1999 metais buvo įkurta uždaroji akcinė bendrovė „Murina“. Pavadinimas kilo iš Venecijos stiklo mozaikos dalies – Murinos (itališkai murrine millefiori), kurios gaminimo tradicijos siekia 13 amžių. Nuo tų senų laikų iki šiol Venecija yra didžiausias stiklo industrijos centras ne tik Europoje, bet ir pasaulyje.

Per beveik 20 metų UAB“Murina“veiklos buvo įvairių projektų,objektų ar klientų, bet vienas dalykas niekada nesikeitė – atrinkti ir pasiūlyti geriausią įmanomą apšvietimo sprendimą konkrečiam atvejui, labiausiai atsižvelgiant į teisingą kainos ir kokybės santykį bei gaminių kokybę. Nors šiuo metuprekiaujame ne tik šviestuvais iš Venecijos stiklo, esmė liko ta pati – siūlyti tik patį geriausią sprendimą, pilnai susipažįstant su kiekvienu konkrečiu atveju. Šiuo metu galima rinktis iš daugiau nei 40 gamintojų iš Italijos,Ispanijos,Didžiosios Britanijos,Olandijos, Danijos,Švedijos ir kitų šalių. Jei įmonės veiklos pradžioje buvo siūlomi daugiausia tradiciniai(klasikiniai) šviestuvai (iki šiol esame vieni stipriausiu šioje srityje), tai šiuo metu siūlome sprendimus visiems įmanomiems stiliams – tradiciniam ar klasikiniam, moderniam, industriniam, Art deco ar šiuo metu ypač populiariam skandinaviškam interjerui.

Negalite apsispręsti dėl konkrečios vietos apšvietimo ar norite išrinkti šviestuvus savo naujai statomam būstui? Esate naujo būsto šeimininkas ar profesionalus architektas,dizaineris ar dekoratorius? Atsiūsite mums savo pageidavimus ar planus,su dideliu noru pasidalinsime su jumis savo ilgamete patirtimi. Padėsime parinkti teisingus sprendimus išsirenkant teisingą apšvietimą,parinksime optimalias lemputes ar sukomplektuosime LED sistemas paslėptam ar baldų apšvietimui. Geriausias mūsų darbo įvertinimas yra tai,kad didžioji dalis mūsų klientų ne tik tampa pastoviais mūsų pirkėjais,bet dažniausiai mus rekomenduoja savo draugams ar artimiesiems.

Testimonials

Our TeamT

Joeby Ragpa

CEO of Company

alexander simpson

Marketing Specialist

melanie greenford

Customers Support

mark jhonson

SMM Specialist