Telefono numeris: +37064171477

Katalogai

  • Čia galite atsisiųsti mūsų atstovaujamų gamintojų katalogus. Paspaudus ant logotipo, atisiųsite katalogą pdf formatu.

Redo Group pristatomos naujienos atspindi nuolatinį dėmesį apšvietimui ir dizainui. Nauja kolekcija pasižymi, naujomis medžiagomis, naujais apšvietimo būdais. Atnaujinimas, apimantis evoliuciją, galimybę suprasti ir pasiūlyti modernias ir kokybiškas apšvietimo sistemas.

Riba tarp meno ir meistriškumo labai plona. Venecijos prekės ženklo „Siru“, kuris nuo pat atsiradimo pradžios pristatė save kaip tikrą meno laboratoriją, veikla juda tarp šių dviejų realijų. Siru yra novatoriškų idėjų kalvė, kuri susilieja su brandinta istorinio pūsto stiklo meno patirtimi.

Komercinių patalpų apšvietimo sistemos. Katalogas siūlo naujus kūrybiškumu ir techninėmis žiniomis pagrįstus sprendimus, su kuriais galima plėtoti novatoriškus ir originalius projektus. Nauji šviestuvai, kuriuos galima surinkti į šviečiančias konstrukcijas, kurių konfigūracijos riba yra tik paties vaizduotė (xrod, xaxe).

Via Dese 2023
Klasikinė kolekcija. Klasikinio ar vintažinio dizaino sietynai, lubiniai ir staliniai šviestuvai, sieniniai šviestuvai, biliardo ir toršerai, kartais kaimiški, elegantiški ir rafinuoti, tinkantys šiltai, svetingai ir jaukiai aplinkai. Visas Veneto stilius Via Dese kolekcijoje, kuri primena savo teritoriją, kraštovaizdžius, kalnus, spalvas, Veneciją.

People & Light 2023
Modern collection

Šiuolaikiniai „People & Light“ kolekcijos LAM sietynai pasižymi LED sprendimais, užtikrinančiais maksimalų energijos vartojimo efektyvumą, modernaus, griežto ir minimalistinio dizaino, puikiai tinka rafinuotiems ir išskirtiniams modernaus stiliaus atvirų erdvių, biurų ir namų architektūriniams sprendimams.

Aromas šviestuvų kolekcijoje

daugiausia dėmesio skiriame tradiciškai išstumtoms statybinėms medžiagoms ir dekoratyviniams elementams, pavyzdžiui, marmurui, medžiui ar keramikai. Tačiau pagrindinės mūsų medžiagos ir toliau yra metalas ir stiklas, derinant tvirtumą ir lengvumą, todėl gaunami elegantiški ir nesenstantys kūriniai.

Stilingi, itališki, Fabas Luce prekės ženklo šviestuvai kiekvieniems namams suteikia kažko papildomo.

Šviesa yra naujovių, grožio ir technologijų simbolis. Moretti Luce išsiskiria profesionaliu metalų apdirbimu, kartu su išmaniaisiais apšvietimo sistemų tyrimais. Iš tiesų, eksperimentavimas ir tyrimai yra tvirtas mūsų darbo pagrindas.

Dėmesys tendencijoms ir stiliams yra mūsų įkvėpimas nuolat tobulinti ir tobulinti savo dizainą, pagamintą geriausiu itališku stiliumi ir vertinamą visame pasaulyje.

Pasaulyje pripažintas Venecijos stiklas. Vistosi yra tarptautinė stiklo gamybos įmonė, sukurianti aukštos kokybės stiklo produktus įvairioms pramonės šakoms ir vartotojams visame pasaulyje. Įmonė garsėja savo inovatyviomis technologijomis ir aukščiausio lygio dizainu, kuris pritaikytas tiek verslo, tiek asmeniniams poreikiams. Su ilgamete patirtimi ir aukščiausio lygio technologijomis, Vistosi tampa pasirinkimu, kuriuo galima pasitikėti, siekiant kokybiškų stiklo gaminių, atitinkančių įvairiausius klientų poreikius